Bartmax

Środki chemiczne

Zachęcamy Państwa do przyjrzenia się szczegółom oferowanych przez nas środków do czyszczenia kostki brukowej, usuwania zanieczyszczeń, smarów, tłuszczów i plam ropopochodnych. Dzięki tak zróżnicowanemu i rozbudowanemu asortymentowi każdy Klient ma możliwość wyboru skutecznego w działaniu produktu, jednocześnie dostępnego w bardzo atrakcyjnej cenie.

Jesteśmy przekonani, że te preparaty trafią w oczekiwania i potrzeby nawet najbardziej wymagającego Klienta. Gwarantujemy ponadto skuteczność wszystkich produktów dostępnych w asortymencie. Nasza oferta to nie tylko środki do czyszczenia kostki brukowej, ale również preparaty myjąco-dezynfekujące czy produkty do usuwania kamienia z różnego rodzaju urządzeń. Zachęcamy do wyboru naszych produktów – przekonają się Państwo, że naprawdę warto zainwestować w czystość różnorodnych powierzchni.

lp. nazwa właściwości
i zastosowanie
pH uwagi
1. STRONG CLEANER Max Bardzo silny zasadowy środek do mycia i odtłuszczania w przemyśle maszynowym i stoczniowym (alkaliczne mycie zbiorników paliwowych i ładunkowych), w warsztatach mechanicznych i samochodowych oraz do mycia wewnętrznego i zewnętrznego środków transportu: cysterny kolejowe, cysterny samochodowe, samochody izotermiczne, kontenery, autobusy, plandeki itd. Nadaje się do mycia ciśnieniowego. pow.13 Niepalny, nietoksyczny (nie zawiera rozpuszczalników i związków aromatycznych. Rozpuszczalny w wodzie w każdej proporcji. Doskonałe własności myjące preparatu już przy 1% stężeniu. Preparat pieniący, żrący.
2. STRONG CLEANER Środek do mycia i odtłuszczania w przemyśle maszynowym i stoczniowym (alkaliczne mycie zbiorników paliwowych i ładunkowych), w warsztatach mechanicznych i samochodowych oraz do mycia wewnętrznego i zewnętrznego środków transportu: cysterny kolejowe, cysterny samochodowe, samochody izotermiczne, kontenery, autobusy, plandeki itd. Nadaje się do mycia ciśnieniowego. Pow.12 Niepalny, nietoksyczny (nie zawiera rozpuszczalników i związków aromatycznych). Nie powoduje korozji. Rozpuszczalny w wodzie w każdej proporcji. Doskonałe własności myjące preparatu już przy 1% stężeniu. Preparat pieniący, drażniący.
3. UNIVERSAL CLEANER Preparat myjąco-odtłuszczający do zastosowań profesjonalnych. Usuwa tłuszcze roślinne, zwierzęce, mineralne, syntetyczne oraz wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia. Preparat nie jest toksyczny, jest obojętny, nie powoduje podrażnień skóry, biodegradalny, niepalny.
4. CERAMIC CLEANER Środek myjąco dezynfekujący o odczynie kwaśnym do usuwania zanieczyszczeń organicznych, mleczka wapiennego ,nadmiaru zaprawy, zanieczyszczeń atmosferycznych, zanieczyszczeń tkzw. nanoszonych. Bardzo dobrze usuwa zanieczyszczenia z posadzek kamiennych, ceramiki, lastryko. pcv, marmurów. ok. 1 Skutecznie usuwa osady atmosferyczne, kamień wapienny i zanieczyszczenia tak zwane nanoszone. Stabilny podczas przechowywania, rozpuszczalny z wodą.
5. DEO CLEANER Silnie skoncentrowany preparat przeznaczony do usuwania nieprzyjemnych zapachów w szatniach, toaletach, halach produkcyjnych, zsypach na śmieci, pojemnikach na odpady, kontenerach itp. Posiada właściwości myjące w przypadku powierzchni o nieznacznym stopniu zanieczyszczenia. Może być stosowany jako dodatek zapachowy do preparatów myjących. 7 Unikać kontaktu z oczami.
6. GRAFFITI CLEANER Preparat przeznaczony do usuwania/ wywabiania „cienia” po graffiti z powierzchni porowatych wewnętrznych i zewnętrznych. Można stosować na powierzchnie z granitu, wapienia, gnejsu, glazurowaną cegłę, kafelki, polerowany marmur, drewno, nieorganiczne farby. Preparat doskonale sprawdza się w drukarniach itp. do wywabiania farb z powierzchni podłogowych a także do oczyszczania/odtłuszczania elementów przed malowaniem. 14 Nie stosować na aluminium i inne metale lekkie – powoduje korozję. Środek drażniący – może spowodować poważne oparzenia.
7. CAR CLEANER Alkaliczny środek myjąco-odtłuszczający Wysoce skoncentrowany alkaliczny preparat do mycia samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, lokomotyw, wagonów, maszyn budowlanych, drogowych. 13,5
8. ACID CLEANER Środek usuwa kamień kotłowy w wymiennikach ciepła i kotłach. Doskonale również usuwa kamień wapienny z instalacji, zbiorników magazynowych, fermentacyjnych i transportowych. Środek dopuszczony do stosowania w przemyśle spożywczym. 1 Ulega pełnej biodegradacji (ponad 95%), niepalny, nietoksyczny. Nie zawiera związków aromatycznych. W pełni rozpuszcza się w wodzie. Nie jest agresywny w stosunku do większości metali, szkła i tworzyw sztucznych. Skutecznie usuwa kamień wapienny w wymiennikach ciepła i instalacjach przemysłowych.
9. PIANA AKTYWNA Środek przeznaczony do usuwania zabrudzeń drogowych z karoserii samochodowych. 10 Nieżrący, nie powoduje korozji. Nie szkodliwy dla powłok malarskich.
10. STEEL CLEANER Środek czyszczący o charakterze kwaśnym przeznaczony do usuwania różnego typu zanieczyszczeń oraz nalotów tlenkowych z powierzchni stali szlachetnych, aluminiowych, miedzianych, z tworzyw sztucznych itd. Polecany do mycia zbiorników, kontenerów, powierzchni ładunkowych samochodów, wagonów kolejowych itd. 1 Niepalny. Nie zawiera toksycznych kwasów. Ulega naturalnej biodegradacji. Bezpieczny w stosunku do tworzyw sztucznych, szkła, porcelany, metali specjalnych, gumy a także chodników. Łatwo rozpuszczalny w wodzie.