Zainteresowaliśmy Was ofertą?
Jeżeli wzbudziliśmy wasze zainteresowanie naszą ofertą nie wahajcie się z nami skontaktować! W tym celu udostępniamy Wam formularz kontaktowy.
Jeżeli potrzebujecie dodatkowych informacji odpowiemy na Wasze pytania.

tel./fax 32 279 62 15, tel. 504 681 301, tel. 729-18-18-18 | e-mail: biuro@bartmax.pl

Przedsiębiorstwo Bartmax powstało w roku 2006, prowadzi handel sorbentami do pochłaniania plam oleju, a także ekologicznymi środkami (biodegradowalne oraz rozcienczalnie w wodzie) do mycia maszyn, urzadzeń oraz powierzchni stałych typu kostka brukowa. W naszym asortymencie występuje również środki do zimowego utrzymania takie jak: sól drogowa, piasek antypoślizgowy, chlorek wapnia. Zasięg działalności firmy Bartmax obejmuje duży przemysł na terenie Polski.
Więcej >>

nasza oferta

Sorbenty

uniwersalne / olejowe / chemiczne
Zarówno obsługa warsztatów motoryzacyjnych, stacji benzynowych jak i innych miejsc, w których może dojść do wycieku oleju powinna opierać się na zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy. Dlatego w naszej ofercie znalazły się m.in. sorbenty i maty sorpcyjne. Wyróżniają się one dużymi właściwościami absorpcyjnymi. Ich zastosowanie jest proste i nie wymaga specjalistycznego szkolenia. Materiały te pozwolą utrzymać bezpieczne warunki pracy.

Zobacz produkty

Chemia dla przemysłu

odtłuszczanie / czyszczenie maszyn przemysłowych / czyszczenie kostki brukowej
Pragniemy, aby dzięki tym produktom każdy podjazd, chodnik lub przejście wyglądało niezwykle estetycznie oraz zachęcająco. Właśnie dlatego w ofercie naszej firmy znajdą Państwo profesjonalne i przede wszystkim skuteczne środki do czyszczenia kostki brukowej. Zapewniamy, że ich użytkowanie jest łatwe, w pełni bezpieczne, a uzyskane dzięki nim efekty – zadowalające i długotrwałe.
 
Zobacz produkty

Sól drogowa

w postaci nieoczyszczonej soli kamiennej
W naszej ofercie znalazły się różne środki chemiczne. Wśród licznych propozycji jest również sól drogowa, czyli rozwiązanie pozwalające na usunięcie śniegu i lodu, co w sezonie zimowym jest niezwykle ważne. Dzięki użyciu tego środka możliwe będzie utrzymanie dobrego stanu nawierzchni, co wpłynie korzystnie na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Podobnie jak inne, prezentowane przez nas rozwiązania, tak i to bazuje na skuteczności.

Zobacz produkty

Zestawy ekologiczne

pomogą Państwu wyczyścić nawet najtrudniejszy w usuwaniu brud
Czy podczas odtłuszczania i czyszczenia różnych powierzchni nie chcieliby Państwo wpływać negatywnie na środowisko? Profesjonalne zestawy ekologiczne, w skład których wchodzą:
sorbenty, worki, rękawice ochronne, płyny odtłuszczające, pojemnik, specjalistyczne preparaty i inne artykuły, które pomogą Państwu wyczyścić nawet najtrudniejszy w usuwaniu brud.

Zobacz produkty

Pojemniki i kontenery

na odpady chemiczne i inne
Posiadamy w sprzedaży nowe pojemniki na odpady z tworzywa sztucznego w pełnej kolorystyce. Oferujemy również kontenery przeznaczone na odpady przemysłowe. Rodzaj kontenera dobieramy stosownie do ilości odpadów zadeklarowanej w zleceniu i dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta.

Zobacz produkty

Worki foliowe i stretch

zrywki, strunowe, a nawet gruzowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na praktyczne w zastosowaniu, niezawodne w wielu sytuacjach oraz dostępne w atrakcyjnych cenach worki foliowe. Mają szerokie zastosowanie, zarówno w pakowaniu różnego rodzaju towaru, jak i jego transporcie czy bezpiecznym przechowywaniu. W zależności od zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów.

Zobacz produkty

Odzież robocza

dla przedsiębiorstw przemysłowych i klientów indywidualnych
Jeśli zależy Państwu na zapewnieniu swoim pracownikom bezpiecznych warunków w zakładzie – warto zaopatrzyć przedsiębiorstwo w specjalistyczne elementy ubioru roboczego. Już od wielu lat doradzamy naszym Klientom najkorzystniejsze rozwiązania, dlatego zapraszamy do owocnej współpracy również Państwa.

Zobacz produkty

Chemia dla domu

dla przedsiębiorstw przemysłowych i klientów indywidualnych.
Jeśli zależy Państwu na zapewnieniu swoim pracownikom bezpiecznych warunków w zakładzie – warto zaopatrzyć przedsiębiorstwo w specjalistyczne elementy ubioru roboczego. Już od wielu lat doradzamy naszym Klientom najkorzystniejsze rozwiązania, dlatego zapraszamy do owocnej współpracy również Państwa.

Zobacz produkty

Promocje

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami.

Zobacz promocje

BARTMAX
ul.Myśliwska 97
41-800 Zabrze

tel./fax 32 279 62 15
tel. 504 681 301
tel2. 729-18-18-18
e-mail: biuro@bartmax.pl

Formularz kontaktowy